Yeni üyelik açan herkese anında sepette 20% indirim!
Sık Sorulan Sorular
Yeni üyelik açan herkese anında sepette 20% indirim!
Yeni Bakiye Ekle Sistemiyle alışverişleriniz daha hızlı ve uygun fiyatlı!

Siparişleriniz genellikle 24 saat içerisinde teslim edilir.

SSS

Sık Sorulan Sorular

1Takipçi, Beğeni ve İzlenme Nasıl Satın Alabilirim?

İlk olarak satın almayı planladığınız paketi seçmelisiniz. Bu aşamada bizimle iletişime geçerek de canlı destek almanız mümkün. Böylece beğeni, takipçi ve izlenme konusunda son derece profesyonel bir hizmet de satın alabilirsiniz! Burada ‘’Satın Al’’ tuşuna bastıktan sonra bizimle de iletişime geçebilirsiniz. Elbette ki satın alma işleminin her aşamasında güvenli bir hizmet almanız da mümkündür.

2Takipçilerde ve Beğenilerde Nasıl Bir Yükseliş Olur?

Siz paketlerimizden satın aldığınızda hem beğeni sayısında hem de takipçi sayısında gözle görünür bir fark hissedersiniz! Takipçi ve beğeni satın aldıktan sonra yaklaşık olarak 0-12 saat arasında takipçilerinizin tamamı sizi takip etmeye başlayacaktır. Bu süre 1000 adet takipçi için geçerli olan bir süre olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama olarak yarım gün içerisinde takipçi ve beğeni satın alma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

3Manuel Beğeni ve Oto Beğeni Arasında Bir Fark Var Mı?

Manuel olan beğeniler bir seferlik olarak kullanılabilen beğenilerden oluşur. Yani manuel beğeniler eski tarihteki paylaşımlarınıza dahi uygulanabilmektedir. Otomatik beğeniler ise 1 ay boyunca geçerliliğini koruyabilen beğenilerdir. Yapmış olduğunu tüm paylaşımların otomatik bir biçimde beğenilmesi oto beğeni sayesinde mümkün olur. Oto beğeni sisteminde önceki paylaşımlara beğeni gönderilemez!

4EFT/Havale İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Elbette ki ödeme konusunda alternatif seçenekler sunuyoruz. Bu kapsamda İBAN üzerinden EFT ya da havale yaparak da ödemenizi yapabiliyorsunuz. Ödeme hesabımıza düştüğü andan itibaren de hemen işleminize başlayarak takipçi ve beğeni satın alma işleminizi tamamlıyoruz.

5Türk Takipçi Siparişim Ne Zaman Tamamlanacak?

Esasında takipçilerinizin ne zaman tamamlanacağı sorusu doğrudan satın aldığınız takipçi sayısıyla doğrudan ilgilidir. Bu kapsamda şayet 1000 Türk takipçi satın almışsanız; ortalama olarak 12 saatlik bir süre içerisinde Türk takipçi takip etme işleminiz de tamamlanacaktır. Bu durum yoğunluğa bağlı olarak da değişebilmektedir. Kimi zaman 5 dakika içerisinde dahi takipçilerinizin yüklenmesi mümkün olabilmektedir.

6Benden Şifrem Gibi Güvenlik Bilgilerini İsteyecek Misiniz?

Beğeni ya da takipçi satın aldığınızda sizden hiçbir şartta şifreniz istenmeyecektir. Yine tarafınıza ait güvenlik bilgilerinin talep edilmesi söz konusu değildir. Şayet bu tarz bir istekle karşılaşırsanız, o platformdan uzak durun! Böylece güvenli bir şekilde takipçi satın almak konusunda önemli bir kazanımı da elde etmiş olursunuz!

7Takipçilerde ve Beğenilerde Bir Düşüş Yaşanılıyor Mu?

Sosyal medya hesaplarında takipçilerin sürekli sabit kalması gibi bir durum hiçbir zaman söz konusu olamaz. Çünkü bu platformlar sürekli etkileşimlerin olduğu ve sürekli bir değişimin yaşanıldığı platformladır. Bu noktada takipçilerinizin sabit kalacağını söylemek de büyük bir hata olacaktır. Elbette ki bu durum hem bot hesaplar için hem de gerçek hesaplar için geçerliliğini koruya bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

8Takipçi Sayımın Bir Anda Yükselmesi Hesabım İçin Sorun Olur Mu?

Yapılan her işte bir risk payı elbette ki vardır! Ancak takipçi sayınızın bir anda yükselmesi sonrasına herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma riskini yüzde 1 dahi olmayacaktır. Dolayısıyla takipçilerinizin birden yüksekmiş olması, sonrasında hesabınızın bir sorunla karşılaşma olasılığı da oldukça düşük olacaktır. Peki buna değmez mi? Tabi ki değer!

9Kredi Kartı İle Alışveriş Yapmam Ne Kadar Güvenli?

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak internet üzerinden kredi kartınızla alışveriş yapmanız da güvenli hale gelmiştir. Biz de ödemelerinizi yüksek güvenlikli sertifikalara sahip olan 256 bit SSS sertifikası güvenliğiyle alıyoruz. Böylece siz de 3 aşamalı güvenlik sistemini kullanarak son derece güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Üstelik kart bilgileriniz de hiçbir şekilde kayıt altına alınmıyor.

10Türk Takipçi Satın Almak İçin Gerekenler Nelerdir?

Yüzde yüz Türk takipçi alabilmek için Satın Alma ekranında ye alan bilgileri doldurmalısınız. Buraya kullanıcı adınızı ve linki koymalısınız. Sonrasında hesabınızın gizliliği aktifse bunu herkese açık olabilecek bir konuma almalısınız. Bu arada takipçi satın al işlemi tamamlayıncaya kadar hiçbir şekilde kullanıcı adınızı da değiştirmemelisiniz!

11İnstagram Türk Takipçi Paketleri Türk Takipçilerden Mi Oluşur?

Elbette ki İnstagram Türk takipçi paketlerine dahil olduysanız, gayet doğal olarak takipçileriniz de Türk takipçilerden oluşur. Burada takipçi satın aldığınız platformun işinin uzmanı olmasına özen göstermelisiniz. Bununla birlikte ilgili platformun profesyonel bir düzeyde hizmet sunuyor olmasına da özen göstermek durumundasınız. Böylece tam anlamıyla gerçek ve Türk takipçilerine sahip olabilmeniz de mümkün hale gelecektir.

12Satın alma sonrasında da destek sunuyor musunuz?

Elbette ki satın alma işleminin her bir aşamasında sizlere nitelikli bir düzeyde hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz bir şekilde tarafımızdan destek almanız da mümkün oluyor. Böylece Türk takipçi kazanma sürecinde sizlere her türlü desteği de sunuyoruz. Elbette ki bu destek aynı zamanda oto beğeni satın al uygulaması için de geçerli olmaktadır.

13Ücretli Abonelik etkinleştirildiğinde Instagram adımı değiştirecek miyim?

Şayet ücretli abonelik sistemimize dahil olarak takipçi ve beğeni satın almışsanız, işlem sürecinde hiçbir şekilde İnstagram adınızı değiştirmemelisiniz. İşlem bitinceye kadar tarafımıza tanımladığınız kullanıcı adınızı mutlaka kullanmalısınız. Diğer türlü şayet kullanıcı adınızı değiştirirseniz, takipçi alırken birtakım sorunlar da yaşayabilirsiniz. Takipçi satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adınızı isterseniz değiştirebilirsiniz.

14Profilim gizliyken takipçiler gelmeye devam eder mi?

Takipçi satın al işleminin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için mutlaka profilinizin açık olması gerekmektedir. Bu kapsamda şayet profil hesabınız gizliyse; takipçi işleminiz tamamlanıncaya kadar profilinizin de gizliliği açık kalmalıdır. Elbette ki takipçi alma işlemi tamamlandıktan sonra profil hesabınızı tekrar gizli konuma getirebilirsiniz!

15Neden Instagram Fotoğraf Beğenisi Almalıyım?

Elbette ki İnstagram fotoğraf beğeni alıyor olmanız beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Zira fotoğraflarınızdaki beğeni sayısının artması demek aynı zamanda fotoğrafınızdaki etkileşimin de artması anlamına gelmektedir. Bu sayede İnstagram hesabınızın çok daha popüler olması da mümkün hale gelecektir. Bundan dolayı da son zamanlarda İnstagram fotoğraf beğeni satın almak sıklıkla önerilmektedir.